IceWarp Mail Admin Panelinden Mail Hesabı Nasıl Oluşturulur?

IceWarp Mail Admin Panelinden Mail Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Bu konumuzda Mail Admin paneli üzerinden mail hesabı nasıl oluşturulur onu öğreneceğiz.

1- İlk olarak Mail Admin panelinize Hosting Firmanızın size vermiş bilgilerle giriş yapın.

2- Mail Admin Panelinizde Sol tarafta bulunan (+) sembolüne tıkladığınızda aşağıya doğru açılan seçeneklerden NEW USER ‘ı seçiyoruz.

3- Açılan Pencerede boş kısımlara oluşturacağımız Mail adresinin bilgilerini yazın. First Name ve Last Name kısmına Adınızı ve Soyadınızı, Alias kısmına mail adresinizi, Şifre kısmına şifrenizi yazın (Yeni gireceğiniz şifrenin 8-25 karakter arasında bir uzunluğa sahip olması ve ayrıca şifre içerisinde en az bir büyük ve bir küçük harf olması gerekmektedir) sonra SAVE ile kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz.

4- Bu işlemden sonra Mail hesabınız oluşmuş olacaktır.Oluşturduğunuz yeni e-posta hesabını, Mail listeniz içerisinde görebilirsiniz.

Yazar hakkında

Bunları da beğenebilirsin

Genel 0 Yorum

Etkili E-Mail Nasıl Yazılır?

Malumunuz iletişim araçlarından telgraf ve mektubun geçerliliği ortadan çoktan kalktı. Artık güne e-postalarımızı kontrol ederek başlıyoruz. Akıllı telefonların maillerimize anlık ulaşım sağlamaları iletişimi ciddi anlamda hızlandırmış durumda. Her gün gerek

Domain 0 Yorum

İnternette Marka Ol!

İnternet kullanımı son 5 yılda ikiye katlanarak 2 milyarı çoktan geçti. Dünya nüfusunun 6,9 milyar olduğu göz önüne alınırsa yaklaşık 3 kişiden biri internet kullanmakta. Mevcut nüfustan çocuklar ve yaşlıları

Domain 0 Yorum

COMODO SSL Türkiye

COMODO SSL? Türk girişimci Melih Abdulhayoğlu tarafından 1998 yılında kurulan COMODO, bugün dijital sertifika alanında dünyanın bir numaralı markası ve siber güvenlik alanında dünyanın en büyük firmalarından bir tanesi durumundadır.

0 Yorum

Henüz yorum yok!

Haydi durma ilk sen bu yazıyı yorumla!

Cevap bırakın