IceWarp Mail Admin Panelinden Mail Hesabı Nasıl Oluşturulur?

IceWarp Mail Admin Panelinden Mail Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Bu konumuzda Mail Admin paneli üzerinden mail hesabı nasıl oluşturulur onu öğreneceğiz.

1- İlk olarak Mail Admin panelinize Hosting Firmanızın size vermiş bilgilerle giriş yapın.

2- Mail Admin Panelinizde Sol tarafta bulunan (+) sembolüne tıkladığınızda aşağıya doğru açılan seçeneklerden NEW USER ‘ı seçiyoruz.

3- Açılan Pencerede boş kısımlara oluşturacağımız Mail adresinin bilgilerini yazın. First Name ve Last Name kısmına Adınızı ve Soyadınızı, Alias kısmına mail adresinizi, Şifre kısmına şifrenizi yazın (Yeni gireceğiniz şifrenin 8-25 karakter arasında bir uzunluğa sahip olması ve ayrıca şifre içerisinde en az bir büyük ve bir küçük harf olması gerekmektedir) sonra SAVE ile kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz.

4- Bu işlemden sonra Mail hesabınız oluşmuş olacaktır.Oluşturduğunuz yeni e-posta hesabını, Mail listeniz içerisinde görebilirsiniz.

Yazar hakkında

Bunları da beğenebilirsin

E-Mail 0 Yorum

SPF Kaydı Nedir?

SPF Kaydı Nedir? SPF- Sender Policy Framework Domain DNS kayıtlarında, o D omain adının hangi IP adreslerinden E-posta gönderdiğini belirten TXT kayıtlarına verilen isimdir. E-posta gönderimlerinde gönderici için “kimlik ibrazı”

E-Mail 0 Yorum

Cpanel’den E-Mail Oluşturmak

Sizlere Cpanel üzerinde yeni email hesabı nasıl oluşturacağını anlatacağız.   1.Adım = İlk önce cpanele giriş yapalım. Cpanel’e giriş yapabilmek için https://domainadiniz:2087/whm linkini kullanıyoruz. Yani https://sahin.istanbul:2087/whm  gibi giriş yapabilirsiniz.      

Genel 0 Yorum

Mail Yazarken CC ve BCC Nedir?

Hergün onlarca mail gönderiyoruz.  Müşterilerimiz  “mail yazarken cc ve bcc ne nedir” diye soruyorlar. İşte cevabı; CC Bilgi Anlamındadır. BCC ise Yazının Gizliliğini Anlatan Protokollerdir… CC : Sade bi anlatımla

0 Yorum

Henüz yorum yok!

Haydi durma ilk sen bu yazıyı yorumla!

Cevap bırakın