.market Uzantılı Domain

Her sektörün icann tarafından tahsis edilmiş olan kendine özgü uzantıları vardır. Marketler ve büyük markaların satış ve pazarlama platformları  için domain uzantısı .market dir. .market uzantılı domain Marketlerin alan adı uzantısıdır. Marketler domain uzantılı web siteler .market alan adı uzantısını kullanmaktadırlar. Örnek domain www.atakteknoloji.market , www.atakdomain.market dir.

.market Domain Sorgulama

Marketler  .market domain sorgulamak ve .market domain satınalmak için Marketler  AtakTeknoloji.marketm dan kolayca sorgulama ve tescil işlemi yapabilirsiniz.

.market Alan Adı Satın alma

Marketler .market alan adı satınalmak için Marketler  Atak Teknoloji  üzerinden .market alan adı sorgulayıp hızlı bir şekilde satınalma gerçekleştirebilirsiniz.

.market Alan Adı Ücretsiz Destek

Marketler .market alan adı konusunda uzman teknik destek ekibimizden ücretsiz destek alabilirsiniz.

.market Domain – Alan Adı Yatırımcılığı

Marketler domain tescili yapmak öncelikli olarak Marketler piyasasını hedefleyen firmalar, markalar açısından çok önemli. Aynı zamanda .market uzantılı domainler .marketm .net piyasasına sıkışan domain yatırımcıları için Marketler  farklı alternatif anlamını taşıyor.

.market Domain Piyasası – Alan Adı Yatırımcılığı ve Marketler  Domain

.market Marketler domain piyasası internet ve bilgi teknolojilerinin ticarette baskın rol oynaması ile iyice hareketlenmiştir. Marketler domain piyasası konusunda Atak Teknoloji domain uzmanlarından detaylı bilgi alabilirsiniz.

.market Premium 4 Harf Domainler

4 harfli .com .net .org . gibi domainler artık kalmadı. Domain pazarı yeni jenerik domainlere doğru kaymakta. .market uzantılı domainler sizin için iyi birer seçenek olabilir.

.market Domainler Google da Nasıl Aranmaktadır?

Marketler alan adı uzantıları Google arama motorunda genelde İngilizce olarak şu şekilde aranmaktadır; .market whois , .market whois lookup, .market whois search, .market whois server, whois .market domain . Türkiye de ise internet kullanıcıları Market  domain tescili yapmak istediklerinde sıradaki arama kelimeleri ile .market alan adı aramaktalar; .market domain sorgulama, Marketler  domain sorgulama, Marketler  domain tescili, .market domain satınal

Market Domain Uzantısı

Marketler domain uzantısı .market dir. Bu alan adı uzantısı Market kısaltmasından oluşmaktadır. Market site uzantısı örnekleri olarak www.atakteknoloji.market , www.atakdomain.market  , www.google.market dir. AtakTeknoloji.com üzerinden Market alan adı uzantılarını kolayca sorgulayıp tescil edebilirsiniz, .market satın alabilirsiniz.

Yazar hakkında

Bunları da beğenebilirsin

Domain 0 Yorum

Türkiye Domain Piyasası

Türkiyede kişi başına tescil edilen .tr uzantılı  domain adeti gerek .tr nin tescil edilişindeki zorluklar gerekse Türkiye’nin sosyo ekonomik durumundan dolayı oldukça düşük.Aşağıda .ie ana yazmanı tarafından yapılan domain araştırmasından

Domain 0 Yorum

.tw Uzantılı Domain Hangi Ülkenin

Her ülkenin icann tarafından tahsis edilmiş olan kendine özgü uzantıları vardır. Tayvan domain uzantısı .tw dir. .tw uzantılı domain Tayvan ülkesinin alan adı uzantısıdır. Tayvan domain uzantılı web siteler .tw

Domain 0 Yorum

.af Uzantılı Domain Hangi Ülkenin

Her ülkenin icann tarafından tahsis edilmiş olan kendine özgü uzantıları vardır. Afganistan domain uzantısı .af dir. .af uzantılı domain Afganistan ülkesinin alan adı uzantısıdır. Afganistan domain uzantılı web siteler .af

0 Yorum

Henüz yorum yok!

Haydi durma ilk sen bu yazıyı yorumla!

Cevap bırakın