.org domainde süper indirim fırsatı !

 .org domain uzantısı 30 eylül 2018 e kadar 11,99 $ yerine sadece 7,99$. Üstelik kupon yok ,limit yok …

 Web sitenize ait domain uzantısını .org uzantılı yaparak sizde .org avantajlarından faydalanın. İnternette fark oluşturmak  isterseniz .org domain uzantısı tam size göre.

 .org alan adının avantajları nelerdir? 

  • .org uzantılı alan adları kurumunuzun güvenilir ve dürüst gözükmesini sağlar.Tarafsız bilgi içeren site uzantılarından biridir.Kampanya ve yardım toplama amaçlı kullanılan sitelerin nerdeyse tamamı .org uzantılıdır.
  • .org uzantısı Türkiye’nin en çok tercih ettiği 3. uzantısıdır.
  • Hedef kitlenize ulaşmanızda çok daha iyidir,insanların sitenize pozitif bir bakış açısıyla yaklaşmasına olanak sağlar, aynı zamanda bir kısıtlaması yoktur.Herkes bu uzantıya sahip olabilir.
  • Tasarlandığı tarihten itibaren .com , .gov , .mil , .edu gibi önemli alan adlarıyla birlikte en bilenen uzantılar arasında yerini almıştır.
  • Kurumunuz vakıf,sosyal ve kültürel kuruluşlar,dini kurumlar ve yardım fonları vs. ise uzantınız .org olması beklenen bir durumdur fakat özel şirketlerde bu durumu kendileri açısından kullanabilir,kurumunuzca yaptığınız yardım fonları ve kampanyalar kamuda olumlu sonuçlar getirir.

Kampanya koşulları nelerdir ?

  • Kampanyalı fiyatlar sadece .org uzantılarında ve yeni kayıt işlemlerinde geçerlidir.
  • Kampanya 30 Eylül 2018’ e kadar geçerlidir.
  • Kampanya alan adı transfer ve yenilemelerinde geçerli değildir.
  • Kampanya kapsamındaki .org uzantı sayısında sınırlama bulunmamaktadır.
  • Kampanyadan yararlanan müşterilerimiz kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.

 

.ORG 30 Eylül 2018’e kadar Sadece 7,99$ !

BU HARİKA KAMPANYADAN FAYDALANMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN !

Yazar hakkında

Bunları da beğenebilirsin

Domain 0 Yorum

.fr Uzantılı Domain Hangi Ülkenin

Her ülkenin icann tarafından tahsis edilmiş olan kendine özgü uzantıları vardır. Fransa  domain uzantısı .fr dir. .fr uzantılı domain Fransa  ülkesinin alan adı uzantısıdır. Fransa  domain uzantılı web siteler .fr

Domain 0 Yorum

.gu Uzantılı Domain Hangi Ülkenin

Her ülkenin icann tarafından tahsis edilmiş olan kendine özgü uzantıları vardır. Fransız Güney ve Antarktika Toprakları  domain uzantısı .gu dir. .gu uzantılı domain Fransız Güney ve Antarktika Toprakları  ülkesinin alan

Domain 0 Yorum

.bf Uzantılı Domain Hangi Ülkenin

Her ülkenin icann tarafından tahsis edilmiş olan kendine özgü uzantıları vardır. Burkina Faso domain uzantısı .bf dir. .bf uzantılı domain Burkina Faso ülkesinin alan adı uzantısıdır. Burkina Faso domain uzantılı