.tr Domain Adresini nic.tr’den Atak Domain’e Aktaran Herkese Ücretsiz Web Hosting!

.tr Domain Adresini nic.tr’den Atak Domain’e Aktaran Herkese Ücretsiz Web Hosting!

Nic.tr’nin .tr domain tescil hizmetini BTK’ya devretmesi sorunucu .tr alan adlarınızı üç (3) ay içerisinde Nic.tr den kayıt operatörlerine transfer etmeniz gerekiyor.

Duyuru detayı için tıklayınız

Ücretisiz Hosting kampanyası kapsamında 23 Aralık 2019’dan başlamak üzere .tr uzantılı domainlerini Atak Domain’e taşıyan tüm müşterilerimize ücretisiz web hosting hediye ediyoruz.

Ücretsiz Hosting Kampanya Şartları

– Ücretsiz Hosting Kampanyası 23 Aralık 2019 tarihinden başlayarak Nic.tr üzerindeki domainlerini Atak Domain’e transfer eden tüm müşteriler için geçerlidir.
-Kampanya kapsamında talep edilen .tr uzantılı domaine Starter Web Hosting veya Starter Hazır site paketini seçebilir.
– Ücretsiz Hosting Kampanyası kapsamında hosting hakkı kazanan kullanıcılar 15 gün içerisinde bilet açarak ücretisiz hosting paketini talep etmelidir.
-Atak Domain aktarım yapılan .tr domainler için Ücretsiz Hosting Kampanyasını haber vermeden sonlandırma hakkına sahiptir.

Yazar hakkında

Bunları da beğenebilirsin

Domain 0 Yorum

Domainleri Kimler Satar?

Günümüzde domain – alan adlarını önüne gelen satar dersek abartmış olmayız. Dünyada domain konusunda yetkili kurum olan Icann üzerinde bu yazı yazılmakta olduğu an 988 kayıtlı yazman bulunmaktadır. Bu yazmanlardan

Domain 0 Yorum

.nz Uzantılı Domain Hangi Ülkenin

Her ülkenin icann tarafından tahsis edilmiş olan kendine özgü uzantıları vardır. Yeni Zelanda domain uzantısı .nz dir. .nz uzantılı domain Yeni Zelanda ülkesinin alan adı uzantısıdır. Yeni Zelanda domain uzantılı

Domain 0 Yorum

.gi Uzantılı Domain Hangi Ülkenin

Her ülkenin icann tarafından tahsis edilmiş olan kendine özgü uzantıları vardır. Fransız Güney ve Antarktika Toprakları  domain uzantısı .gi dir. .gi uzantılı domain Fransız Güney ve Antarktika Toprakları  ülkesinin alan

0 Yorum

Henüz yorum yok!

Haydi durma ilk sen bu yazıyı yorumla!

Cevap bırakın