Windows Sunucuda Persits Yazma İzinleri Verme

Windows Sunucuda Persits Yazma İzinleri Verme

Windows Sunucuya giriş yapalım.  Sunucuya giriş yaptıktan sonra Persits Yazma İzinleri Vermek için sırası ile şu işlemleri uygulayalım.

1- Bilgisayarımda C: sürücüsüne giriş yapalım.

2- Program Files ve Program Files(86) klasörleri üzerinde aynı  işlemleri uygulayacağız. Şimdi Program Files klasörü üzerinden işlemimizi yapmaya devam edelim.

3- Persits Software Klasörüne giriş yapıyoruz.

4- Ardından Sırasıyla AspEmail > Bin klasörüne giriş yapıyoruz.

5- aspemail64.dll dosyası üzerinde sağ tıklayıp Properties seçelim

6- Properties penceresi açıldığında Security kısmında EDIT üzerine tıklayalım.

7- Security Penceresi açılacaktır. Burada sırası ile boş kutuları işaretleyerek tüm kullanıcılara yetki verelim. Bu işlemi tüm kullanıcılar için sırası ile uygulayalım ve sonra OK yaparak işlemi sonlandırın.

8- Aynı işlemi Program Files(86) klasörleri üzerinde uygulayarak işlemi tamamlamış olacağız.

Yazar hakkında

Bunları da beğenebilirsin

Web Hosting

Sunucuya Domain DNS Kaydı Ekleme

DNS kayıtlarınıza nereden erişeceğiniz, alan adınızın nerede kayıtlı olduğuna bağlıdır. DNS protokolü, farklı amaçlar için kullanılabilecek birçok farklı kaydı tanımlar. DNS Kayıt türleri; A, CNAME, MX, PTR ve TXT kayıtlarıdır.

Sunucu 0 Yorum

Http 500 Internal Server Hatası Nedir?

İnternet web sitelerinin sistemlerinde zaman zaman hatalar olmaktadır. Bunlardan birisi de http 500 error uyarısıdır. Bu hata uyarısı internal server error veya 500 internal server error olarak da bilinmektedir.  Öncelikle

Sunucu 1Comments

WordPress Güvenliği

Web sitesi güvenliği üzerine özelleşmiş bir şirket olan Securi tarafından yayınlanan bir hack raporuna göre WordPress Dünya’da en çok hacklenen içerik yönetimi sistemidir. Yazımızdaki WordPress güvenlik önlemleri yönergelerini takip eder

0 Yorum

Henüz yorum yok!

Haydi durma ilk sen bu yazıyı yorumla!

Cevap bırakın