Windows Sunucuda Persits Yazma İzinleri Verme

Windows Sunucuda Persits Yazma İzinleri Verme

Windows Sunucuya giriş yapalım.  Sunucuya giriş yaptıktan sonra Persits Yazma İzinleri Vermek için sırası ile şu işlemleri uygulayalım.

1- Bilgisayarımda C: sürücüsüne giriş yapalım.

2- Program Files ve Program Files(86) klasörleri üzerinde aynı  işlemleri uygulayacağız. Şimdi Program Files klasörü üzerinden işlemimizi yapmaya devam edelim.

3- Persits Software Klasörüne giriş yapıyoruz.

4- Ardından Sırasıyla AspEmail > Bin klasörüne giriş yapıyoruz.

5- aspemail64.dll dosyası üzerinde sağ tıklayıp Properties seçelim

6- Properties penceresi açıldığında Security kısmında EDIT üzerine tıklayalım.

7- Security Penceresi açılacaktır. Burada sırası ile boş kutuları işaretleyerek tüm kullanıcılara yetki verelim. Bu işlemi tüm kullanıcılar için sırası ile uygulayalım ve sonra OK yaparak işlemi sonlandırın.

8- Aynı işlemi Program Files(86) klasörleri üzerinde uygulayarak işlemi tamamlamış olacağız.

Yazar hakkında

Bunları da beğenebilirsin

Web Tasarım 1Comments

WordPress Güvenliği

Web sitesi güvenliği üzerine özelleşmiş bir şirket olan Securi tarafından yayınlanan bir hack raporuna göre WordPress Dünya’da en çok hacklenen içerik yönetimi sistemidir. Yazımızdaki WordPress güvenlik önlemleri yönergelerini takip eder

SSL Sertifikası 0 Yorum

WordPress SSL Kurulumu ve SEO Açısından Önemi

“SSL nedir, SSL’in Google ve SEO açısından önemi nedir, SSL kurulumu ve yönlendirmesi nasıl yapılır, SSL kurulumunu kolaylaştıran WordPress eklentileri nelerdir, SSL kurulumu sonrası yapılması gerekenler nelerdir?” sorularının cevaplarını bu

Domain 0 Yorum

COMODO SSL Türkiye

COMODO SSL? Türk girişimci Melih Abdulhayoğlu tarafından 1998 yılında kurulan COMODO, bugün dijital sertifika alanında dünyanın bir numaralı markası ve siber güvenlik alanında dünyanın en büyük firmalarından bir tanesi durumundadır.

0 Yorum

Henüz yorum yok!

Haydi durma ilk sen bu yazıyı yorumla!

Cevap bırakın