Zengin Olmak İçin Tıkla

Zengin Olmak İçin Tıkla

Yeni nesil ticari anlayışı, ne üretirsem satarım algısını bırakın yaşamayı, hayal bile edemez. Günümüzde artık rekabet küreselleşti ve arz talebin çok fazla üzerinde.  Teknoloji ve internetin baş döndürücü gelişimi, küreselleşen ekonomi ve tüketicilerin – müşterilerin eğitim seviyesindeki yükseliş satış pozisyonunda olan biz firma sahiplerini farklılık oluşturma, müşteri merkezli hareket etme ve geleneksel pazarlamanın ötesinde yeni pazarlama metotları geliştirme durumunda bırakmakta.

Modern pazarlamanın tek aktörü internet olmamakla birlikte başrolde internetin oynadığını hepimiz görüyoruz. Ürün ve hizmetlerinizi internet üzerinden pazarlamanın keşfedilmiş ve keşfedilecek onlarca yolu var. Bu kitapta pazarlamamızı internet üzerinden nasıl daha etkin hale getirebiliriz bunun üzerinde durmaya çalıştık.

Ufak bir hatırlatmayla sizi kitapla baş başa bırakalım; BM Telekomünikasyon Ajansınca hazırlanan ‘Genişband Devleti 2012’ adlı 170’den fazla ülkenin değerlendirildiği rapora göre günümüzde, dünya üzerindeki her üç kişiden biri (2,26 milyar kişi) internet kullanıcısı. Aktif büyüyen dev pazarı göz önüne alarak  Zengin Olmak İçin Tıkla!

 

Zengin Olmak İçin Tıkla

İnternet ülkemiz başta olmak üzere dünyayı çok hızlı bir şekilde değiştirmekte. İnternet sayesinde biz girişimciler büyük firmalar karşısında rekabet edebilme fırsatını yakaladık.  İnternetteki fırsatlar hiçbirimiz için hayalî değil. Baktığımızda Forbes dünyasının zenginleri arasında yer alan 40 kişinin doğrudan zenginliklerinin kaynağı bilişim. Microsoft’un kurucusu Bill Gates 76 milyar dolarlık servetiyle liste başını çekmekte. 2014 yılı itibariyle Dünya’nın en zengini ünvanı Bill Gates.  Bilişim dünyasında onu takip eden ünlü yazılım firması Oracle’ın kurucularından olan Larry Ellison 48 milyar Dolarlık servetiyle Forbes’in müdavimlerinden. Her gün onlarca kez girdiğimiz Google’un sahipleri Larry Page ve Sergey Brin ise 32’şer milyar dolarlık servetleriyle listenin üst sıralarına tırmanmaktalar. DELL’in kurucusu ve CEO’su Michael Dell 17,5 milyar dolarlık servete sahip.  Microosft’un şu an ki CEO’su Steve Balmer 19.3 milyar dolarlık servetiyle Microosft’u yönetirken Bill Gates vakıf dernek işleriyle meşgul. Amazon.com’un e-ticaret sitesinin kurucusu ve yöneticisi Jeff Bezos’un cepinde 32 milyar dolar bulunuyor. Henüz 26 yaşında olan Facebook’un kurucularından Mark Zuckerberg  ise 28,5 milyar dolar bir servete sahip.

Zenginin malı züğürdün kalemini yormasın diye listeyi fazla uzatmayacağım. Zengin olmak için Tıkla içerisindeki yazılar piyasada müşterilerimizle geçirdiğimiz 11 yıllık deneyimin satırlara dökülmesidir.

Kitap içerisinde zengin olmanın kısa yolu, zengin olmanın 7 yolu gibi saçma yaklaşımları göremeyeceğinizi peşinen belirtmeliyim.  Kitapta başarılı olmuş örnek alabileceğimiz internet projeleri ve bizim bu başarıya hangi adımlarla ulaşabileceğimize dair yöntemler mevcut. Kitabı okuyacak okuyucularımdan görüş ve önerilerini paylaşmalarını rica ederim.

Zengin Olmak İçin Tıkla

Yazar hakkında

Bunları da beğenebilirsin

Genel 0 Yorum

Nasıl Bir Web Site ?

Neden bir web sitesi sorusu aklımızı artık kurcalamıyor. Kesenin ağzını şöyle veya böyle açmaya niyetlendik ve bir web sitesi tasarlatmaya karar verdik. Peki, ama nasıl bir web sitesi tasarlatmalıyız? Atak

Nasıl Yapılır? 0 Yorum

Mbstring nedir? Nasıl kurulur?

Mbstring nedir? Nasıl kurulur? Mbstring bir PHP eklentisidir. Kiril dilleri, Uzakdoğu ve Ortadoğuda kullanılan birçok dilde kullanılan harflerin kapladıgı alan latin harflerinin kullanımından fazladır. Bu nedenle PHP üzerinde farklı dillerin

Genel 0 Yorum

Bilgisayarın Fiziksel Zararları

Günümüzde İnternet kullanımının dolayısıyla bilgisayar kullanımının kullanıcılara birçok fiziksel zarar verdiğini hepimiz yaşayarak biliyoruz. İnternetle – bilgisayarla çok fazla haşır neşir olanlarda başta göz ağrısı olmak üzere kalp kan dolaşımı,

0 Yorum

Henüz yorum yok!

Haydi durma ilk sen bu yazıyı yorumla!

Cevap bırakın